Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe zaciągane są głównie na nowe auto, remont domu/mieszkania, wakacje, studia dla dzieci, czy też spłatę bieżącego zadłużenia w kilku bankach.

Klient może wybierać spośród ofert ponad 200 instytucji takich jak, banki komercyjne, spółdzielcze, SKOKi czy tzw. parabanki (firmy pożyczkowe).

Czasem trzeba poświecić bardzo dużo czasu i energii, by wybrać najlepszą ofertę pod względem kwoty kredytu, okresu spłaty, oprocentowania czy prowizji.

Dość często zdarza się, że po znalezieniu tej jedynej, najlepszej, pracownik Banku informuje nas, że niestety nie możemy skorzystać z naszej wymarzonej oferty.

Osiągany dochód, liczba zobowiązań kredytowych, opóźnienia w spłatach, czy forma zatrudnienia mogą dyskwalifikować Klienta w danym Banku, a każde zapytanie o produkt kredytowy jest rejestrowany w Biurze Informacji Kredytowej – wystarczy odwiedzić niekiedy trzy banki, by na kilkanaście miesięcy odroczyć termin ubiegania się o kredyt.

Szukamy kredytów wyłącznie w oparciu o wytyczne Klienta lub o nasze rekomendacje dopasowane do sytuacji i zaakceptowane w drodze indywidualnych ustaleń.

Oferujemy kredyty gotówkowe:

  • bez zabezpieczenia do 250 000 zł;
  • z poręczycielem nawet do 500 000 zł;
  • z zabezpieczeniem hipotecznym do 3 000 000 zł (60% wartości nieruchomości);
  • okres spłaty do 120 miesięcy

Kontakt
e-mail: biuro@redfinance.pl
tel.: 600 314 205

Adres
ul. Księcia Bolesława 7e/199
01-494 Warszawa

Godziny
Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00

2017 © Red Finance